• head_banner

ONU

  • Huawei GPON ONU 4GE+2POTS+WIFI HG8245H

    Huawei GPON ONU 4GE + 2POTS + WIFI HG8245H

    Huawei HG8245H FTTH dihasilkan dan dikembangkan oleh syarikat Huawei, yang merupakan peneraju dalam bidang rangkaian akses jalur lebar FTTH / FTTO. Model ini dapat dikendalikan dengan betul dengan ciri-ciri seperti lebar jalur tinggi, kebolehpercayaan tinggi, penggunaan kuasa rendah dan memuaskan pengguna yang diperlukan untuk mengakses jalur lebar, suara, data dan video dan lain-lain. Huawei HG8245H FTT mempunyai keupayaan penerusan berprestasi tinggi untuk memastikan pengalaman yang sangat baik dengan Perkhidmatan VoIP, Internet dan video HD. Oleh itu, HG8245H memberikan penyelesaian terminal yang sempurna dan keupayaan sokongan perkhidmatan berorientasi masa depan untuk penggunaan FTTH.

    Huawei HG8245H FTTH menawarkan port 4GE + port telefon 2 * dan wifi dengan 2 fungsi antena tinggi tanpa wayar.

  • ZTE F601 GPON Terminal ONT

    Terminal ZTE F601 GPON ONT

    EchoLife HG8546M, terminal rangkaian optik (ONT), adalah pintu masuk rumah mewah dalam penyelesaian Huawei FTTH. Dengan menggunakan teknologi GPON, akses jalur lebar ultra disediakan untuk pengguna rumah dan SOHO. H8546M menyediakan port 1 * POTS, port Ethernet automatik 1 * GE + 3FE, dan port Wi-Fi 2 *. H8546M mempunyai keupayaan penerusan berprestasi tinggi untuk memastikan pengalaman yang sangat baik dengan perkhidmatan video VoIP, Internet dan HD. Oleh itu, H8546M menyediakan penyelesaian terminal yang sempurna dan keupayaan sokongan perkhidmatan berorientasi masa depan untuk penggunaan FTTH.

  • ZTE F660 V5.2 International Version ONT

    ZTE F660 V5.2 Versi Antarabangsa ONT

    ZTE ZXHN F660 V5.2 FTTH adalah Terminal Rangkaian Optik GPON yang direka untuk senario FTTH. Ia menyediakan perkhidmatan triple play yang kaya, berwarna-warni, individual, mudah dan selesa kepada pelanggan termasuk suara, video (IPTV / CATV) dan akses internet berkelajuan tinggi. ia menyokong pemasangan desktop, pemasangan dinding dan pemasangan kabinet rangkaian. Model ini direka untuk senario FTTH. Dengan teknologi pintu masuk rumahnya, ZTE F609 FTTH mewakili pusat rangkaian rumah generasi baru yang memenuhi keperluan perkhidmatan penuh pengguna kelas atas dengan menyampaikan Internet berkelajuan tinggi, suara dan video berkualiti tinggi (IPTV), akses tanpa wayar yang boleh dipercayai dan perkhidmatan penyimpanan rangkaian yang selesa.

  • ZTE F660 V6.0 GPON ONU 1GE+3FE+POTS+WIFI

    ZTE F660 V6.0 GPON ONU 1GE + 3FE + POTS + WIFI

    F660 V6.0 menyediakan 1 port POT, port Ethernet penyesuaian automatik 1GE dan 3FE, satu port USB, dan satu port Wi-Fi. F660 gpon menggunakan pintu masuk rumah mewah dalam penyelesaian ZTE FTTH. Dengan menggunakan teknologi GPON, akses jalur lebar ultra disediakan untuk pengguna rumah dan SOHO. F660 mempunyai keupayaan penerusan berprestasi tinggi untuk memastikan pengalaman terbaik dengan perkhidmatan video VoIP, Internet dan HD.

  • ZTE ONU F660 v8.0 1GE+3FE+POTS+USB+WiFi(5dibi)

    ZTE ONU F660 v8.0 1GE + 3FE + POTS + USB + WiFi (5dibi)

    ZTE GPON ONU ZXA10 F660 Versi 8.0 FTTO atau FTTH ONT dengan 1GE + 3FE + 1POTS + USB + WIFI.

    Firmware Bahasa Inggeris, QIG Bahasa Inggeris, tanda LED Bahasa Inggeris, protokol SIP VOIP Sokongan, Dengan
    Fungsi DHCP, Menyokong pelbagai pengguna.
    ZXA10 F660 adalah Terminal Rangkaian Optik GPON yang direka untuk HGU (Home Gateway Unit)
    digunakan dalam senario FTTH, yang menyokong fungsi L3 untuk membantu pelanggan membina rumah pintar
    rangkaian. Ia menyediakan pelanggan dengan kaya, berwarna-warni, individual, selesa dan selesa
    perkhidmatan bermain tiga kali ganda termasuk suara, video (IPTV) dan akses internet berkelajuan tinggi. Ia juga
    menyokong IEEE 802.11b / g / n yang membolehkan pelanggan menikmati internet melalui wifi. Ia mempunyai kecil,
    penampilan pintar dan hijau, kelebihan penjimatan tenaga. Menggunakan protokol OMCI, kos O&M
    dapat dikurangkan dengan berkesan dengan menyokong penyediaan perkhidmatan jarak jauh, diagnosis kesalahan pintar
    dan fungsi statistik prestasi.

  • F663N zte gpon onu

    F663N zte gpon onu

    1. Plug-and-play (PnP): Perkhidmatan Internet, IPTV dan VoIP dapat digunakan dengan satu klik pada NMS dan konfigurasi di lokasi tidak diperlukan.

    2. Diagnosis jarak jauh: Mencari kesalahan jarak jauh dilaksanakan oleh ujian garis-garis dari port POTS, emulasi panggilan dan emulasi dialup PPPoE yang dimulakan oleh NMS.

    3. Pemantauan pautan: Pengesanan pautan E2E dicapai menggunakan 802.1ag Ethernet OAM.

    4. Pemajuan kelajuan tinggi: Pemajuan kadar garisan GE dalam senario penyambungan dan pemajuan 900 Mbit / s dalam senario NAT.

    5. Penjimatan tenaga hijau: Penggunaan kuasa 25% dijimatkan dengan sistem yang sangat bersepadu pada penyelesaian chipset (SOC), di mana satu cip disatukan dengan modul PON, suara, pintu masuk dan LSW.

  • F663NV3A ZTE GPON ONU

    F663NV3A ZTE GPON ONU

    Peralatan siri ZTE gpon ont F663NV3A GPON ONT dihasilkan dan dikembangkan oleh syarikat zte, yang merupakan peneraju dalam bidang rangkaian akses jalur lebar FTTH / FTTO. Mereka dapat dikendalikan dengan betul dengan ciri seperti lebar jalur tinggi, kebolehpercayaan tinggi, penggunaan kuasa rendah dan memenuhi keperluan pengguna untuk mengakses jalur lebar, suara, data dan video dll.

    ZTE GPON ONU F663NV3A dengan 1GE + 3FEport + 1 * port telefon + wifi, dengan 2 antena tanpa wayar keuntungan tinggi

  • 1GE XPON ONU with Router/Bridage Function

    1GE XPON ONU dengan Fungsi Router / Bridage

    Kelas B +
    Kepekaan penerima: -28dBm
    Panjang gelombang: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
    Kadar Data Hiliran: 2.488Gbps
    Kadar Data Hulu: 1.244GpbsT
    GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC single mode fiber
    Kehilangan pautan 28dB dan jarak 20KM dengan 1: 128

  • China Mobile ONU

    China Mobile ONU

    Port GPON WAN dengan kelajuan pautan downlink 1.244Gbps / 2.488Gbps
    Port WAN Ethernet aktif dengan kelajuan pautan dua arah 1.25Gbps
    Pelabuhan 1x GE + 3FE Ethernet RJ45
    2 × 2 11n WIFI menyokong kelajuan pautan 300Mbps
    1x port FXS RJ11 untuk perkhidmatan Suara
    1x port USB dalam mod hos atau peranti
    Penyesuai DC 12V, arus maksimum 1A
    -5 hingga 50 ℃ suhu persekitaran operasi

  • HG643-FW

    HG643-FW

    HZW-HG643-FW (HGU) adalah peranti terminal GPON ONT, yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini didasarkan pada teknologi Gigabit GPON yang stabil dan matang, yang mempunyai nisbah prestasi tinggi dengan harga, dan teknologi Layer 2/3, WDM dan VoIP berkualiti tinggi juga. Ia sangat dipercayai dan senang dijaga, dengan jaminan QoS untuk perkhidmatan yang berbeza. Ini sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan keperluan teknikal Peralatan GPON.

  • 1GE+3FE+WIFI XPON ONU HG643-W

    1GE + 3FE + WIFI XPON ONU HG643-W

    HG643-W (HGU) adalah XPON ONT peranti terminal , yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini berdasarkan Gigabit yang stabil dan matang XTeknologi PON, yang mempunyai nisbah prestasi dan harga yang tinggi, dan teknologi Layer 2/3, Ia sangat dipercayai dan mudah dijaga, dengan QoS yang dijamin untuk perkhidmatan yang berbeza. Ini sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan keperluan teknikal XPeralatan PON.

  • HUNAET Dual band ONU

    HUNAET Dual band ONU

    1GE + 3FE + POTS + AC WIFI GPON ONU adalah salah satu rangkaian terminal pengguna Rangkaian Optik Pasif Gigabit dari Shenzhen Huanet Technologies Co., Ltd. Mematuhi standard antarabangsa ITU-T G.984 GPON, bagus dalam operasi dengan kebanyakan GPON OLT dalam industri dengan menyokong OMCI penuh. Dengan kos efektif, penggunaan mudah, perisian yang stabil dan kelebihan fungsi yang kuat, ia sangat sesuai untuk FTTH (Fiber to the Home), dan memenuhi keperluan rangkaian akses jalur lebar.

123 Seterusnya> >> Halaman 1/3