• head_banner

Huawei OLT

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    Papan Servis GPSF Huawei dengan B + C + C ++ SFP

    Huawei Papan Antaramuka GPON OLT 16-port Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17

    GPSF adalah Lembaga Perkhidmatan GPON terlaris Huawei MA5800 Series OLT

    Kad Antara Muka Port 16-GPON Huawei dengan modul SFP B + / C + / C ++

    Sokong jurang perpecahan 1: 128

    Kelajuan Penghantaran: 2.488Gbit / s, Kelajuan Terima: 1.244Gbit / s

    Jenis Antara Muka: SC / PC

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Papan servis Huawei GPON OLT GPUF C ++

    Huawei Papan Antaramuka GPON OLT 16-port Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17

    GPUF adalah Lembaga Perkhidmatan GPON terlaris Huawei MA5800 Series OLT

    Kad Antara Muka Port 16-GPON Huawei dengan modul SFP B + / C + / C ++

    Sokong jurang perpecahan 1: 128

    Kelajuan Penghantaran: 2.488Gbit / s, Kelajuan Terima: 1.244Gbit / s

    Jenis Antara Muka: SC / PC

    Jarak Penghantaran Maksimum: 20KM

  • Original Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Communication Power Converter Power Supply

    Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Komunikasi Kuasa Penukar Kuasa Asli

    Bekalan kuasa ETP48100-B1 OLT

    ETP48100-B1-50A adalah penukar kuasa AC ke DC kelas pembawa, menukar kuasa AC 220V / 110V menjadi -48V DC, output MAX 50A. ETP48100-B1-50A mempunyai 4 output, masing-masing MAX output 25A; Sekiranya ditanya dengan dua R4850G2, jumlah output dapat 100A.

    PSU ini dibekalkan dengan satu modul penerus PSU R4850G2 yang memberikan a 53.5V / 50A keluaran, modul pemantauan PMU 11A dan slot percuma untuk memasang modul lain dan kuasa sehingga 100A.

  • 8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal equipment SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON Ports OLT Mini Terminal Talian Optik peralatan SmartAX MA5608T

    MA5608T Mini OLT direka untuk menangani Fiber ke premis (FTTP) atau senario penggunaan gentian dalam di mana OLT besar

    casis mungkin tidak sesuai untuk pelbagai sebab. Mini OLT MA5608T Huawei direka untuk menjadi pelengkap sempurna untuk

    siri OL56 MA5600 lain yang lebih besar dan menawarkan ciri dan prestasi gred pembawa yang sama.

     

    Reka bentuk akses padat dan depan MA5608T menjadikannya penyelesaian yang ideal untuk penyebaran di lokasi seperti pondok yang kekurangan ruang,

    kabinet luar atau ruang bawah tanah bangunan. Ia mempunyai pilihan kuasa AC dan DC, julat suhu yang diperpanjang, dan menawarkan pemasangan yang mudah.

     

    Direka untuk menyokong permintaan lebar jalur yang semakin meningkat, MA5608T mempunyai backplane 200 Gbps. Gabungan kapasiti tinggi

    dan antara muka talian dengan prestasi terbaik di kelas membolehkan pengendali memberikan pelbagai perkhidmatan untuk memperoleh hasil maksimum

    mata kos yang kompetitif.

     

    MA5608T berkongsi seni bina produk yang sama dengan OLT siri MA5600 untuk membolehkan pertumbuhan rangkaian lancar.

  • Stock Lot Original huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    Stok Lot Original huawei ma5680t gpon olt spesifikasi teknikal huawei ma5680 olt

    Siri SmartAX MA5680T dibangunkan berdasarkan platform bersatu generasi ketiga Huawei dan merupakan OLT agregasi pertama di dunia. Siri MA5680T mengintegrasikan fungsi agregasi dan pensuisan, menyediakan port kepadatan tinggixPON, Ethernet P2P, dan GE / 10GE, dan menyediakan perkhidmatan talian peribadi TDM dan Ethernet dengan ketepatan jam tinggi untuk menyokong perkhidmatan akses Internet yang lancar, perkhidmatan video, perkhidmatan suara , dan akses perkhidmatan berkredibiliti tinggi. Siri ini meningkatkan kebolehpercayaan rangkaian, mengurangkan pelaburan dalam pembinaan rangkaian, dan mengurangkan kos O&M.

    Siri MA5680T merangkumi SmartAX MA5680T berkapasiti besar dan SmartAX MA5683T berkapasiti sederhana. Perkakasan dan perisian kedua-dua model ini sepenuhnya serasi antara satu sama lain untuk mengurangkan kos penyediaan barang untuk rangkaian. Dalam dua model ini, SmartAX MA5680T menyediakan 16 slot perkhidmatan dan SmartAX MA5683T menyediakan 6 slot perkhidmatan.

  • Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    Jualan Langsung Kilang Huawei Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T adalah produk capaian optik bersepadu Gigabit Passive Optical Network (GPON).

    Siri ini menampilkan Terminal Talian Optik agregasi pertama (OLT) industri, mengintegrasikan pengagregatan dan keupayaan pensuisan ultra tinggi, menyokong kapasiti backplane 3.2T, kapasiti pensuisan 960G, alamat MAC 512K, dan akses maksimum 44 saluran 10 GE atau 768 GE pelabuhan.

    Menurunkan kos Operasi dan Penyelenggaraan (O&M) dengan versi perisian untuk ketiga-tiga model yang sepenuhnya serasi dengan papan servis, dan mengurangkan jumlah stok yang diperlukan untuk alat ganti.

  • MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 from Huawei

    MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 dari Huawei

    MA5800, peranti akses pelbagai perkhidmatan, adalah OLT siap 4K / 8K / VR untuk era Gigaband. Ia menggunakan seni bina yang diedarkan dan menyokong PON / 10G PON / GE / 10GE dalam satu platform. Perkhidmatan agregat MA5800 yang dihantar melalui media yang berbeza, memberikan pengalaman video 4K / 8K / VR yang optimum, melaksanakan virtualisasi berasaskan perkhidmatan, dan menyokong evolusi yang lancar hingga 50G PON.

    Siri berbentuk bingkai MA5800 tersedia dalam tiga model: MA5800-X17, MA5800-X7, dan MA5800-X2. Mereka berlaku di rangkaian FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, dan D-CCAP. OLT MA5801 berbentuk kotak 1 U berlaku untuk liputan akses semua optik di kawasan berkepadatan rendah.

    MA5800 dapat memenuhi permintaan operator untuk rangkaian Gigaband dengan liputan yang lebih luas, jalur lebar lebih cepat, dan sambungan yang lebih pintar. Bagi pengendali, MA5800 dapat menyediakan perkhidmatan video 4K / 8K / VR yang unggul, menyokong sambungan fizikal yang besar untuk kediaman pintar dan kampus semua optik, dan menawarkan cara bersatu untuk menghubungkan pengguna rumah, pengguna perusahaan, backhaul mudah alih, dan Internet Perkara ( Perkhidmatan IoT). Bantalan perkhidmatan bersatu dapat mengurangkan bilik peralatan pejabat pusat (CO), mempermudah seni bina rangkaian, dan meminimumkan kos O&M

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 Seri Akses pelbagai perkhidmatan OLT

    MA5800, peranti akses pelbagai perkhidmatan, adalah OLT siap 4K / 8K / VR untuk era Gigaband. Ia menggunakan seni bina yang diedarkan dan menyokong PON / 10G PON / GE / 10GE dalam satu platform. Perkhidmatan agregat MA5800 yang dihantar melalui media yang berbeza, memberikan pengalaman video 4K / 8K / VR yang optimum, melaksanakan virtualisasi berasaskan perkhidmatan, dan menyokong evolusi yang lancar hingga 50G PON.

    Siri berbentuk bingkai MA5800 tersedia dalam tiga model: MA5800-X17, MA5800-X7, dan MA5800-X2. Mereka berlaku di rangkaian FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, dan D-CCAP. OLT MA5801 berbentuk kotak 1 U berlaku untuk liputan akses semua optik di kawasan berkepadatan rendah.

    MA5800 dapat memenuhi permintaan operator untuk rangkaian Gigaband dengan liputan yang lebih luas, jalur lebar lebih cepat, dan sambungan yang lebih pintar. Bagi pengendali, MA5800 dapat menyediakan perkhidmatan video 4K / 8K / VR yang unggul, menyokong sambungan fizikal yang besar untuk kediaman pintar dan kampus semua optik, dan menawarkan cara bersatu untuk menghubungkan pengguna rumah, pengguna perusahaan, backhaul mudah alih, dan Internet Perkara ( Perkhidmatan IoT). Bantalan perkhidmatan bersatu dapat mengurangkan bilik peralatan pejabat pusat (CO), mempermudah seni bina rangkaian, dan meminimumkan kos O&M

  • Optical Line Terminal Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Terminal Talian Optik Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Didorong oleh trend evolusi akses gentian global, platform OLT generasi seterusnya Huawei dikembangkan dengan kerjasama pelanggan kami. Seri OL58 MA5800 adalah platform OLT terbaru dan paling maju dalam industri. Ia dirancang untuk menyokong pertumbuhan permintaan jalur lebar yang berterusan, penumpukan akses wayar dan wayarles, dan migrasi ke arah SDN.

    Terminal Talian Optik Generasi Seterusnya berkapasiti 40 Gbit / s-kapasiti pertama industri (NG-OLT). Modul akses berbilang perkhidmatan SmartAX MA5800 Huawei menggunakan seni bina yang diedarkan untuk menyokong jalur lebar ultra, perkhidmatan Tetap Bergerak (FMC), dan keupayaan pintar, seperti virtualisasi berasaskan SDN.

    Set cip Pemrosesan Rangkaian (NP) yang dapat diprogramkan MA5800 mempercepat peluncuran perkhidmatan baru, memenuhi permintaan untuk perkhidmatan yang berbeza, termasuk pembahagian pembekal perkhidmatan pemborong dan runcit.

     

  • Original Huawei MA5800-X17 OLT with 8 ports PON board XGHD of 10GE speed

    Huawei MA5800-X17 OLT asli dengan 8 port PON board XGHD berkelajuan 10GE

    MA5800, peranti akses pelbagai perkhidmatan, adalah OLT siap 4K / 8K / VR untuk era Gigaband. Ia menggunakan seni bina yang diedarkan dan menyokong PON / 10G PON / GE / 10GE dalam satu platform. Perkhidmatan agregat MA5800 yang dihantar melalui media yang berbeza, memberikan pengalaman video 4K / 8K / VR yang optimum, melaksanakan virtualisasi berasaskan perkhidmatan, dan menyokong evolusi yang lancar hingga 50G PON.

    Siri berbentuk bingkai MA5800 tersedia dalam tiga model: MA5800-X17, MA5800-X7, dan MA5800-X2. Mereka berlaku di rangkaian FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, dan D-CCAP. OLT MA5801 berbentuk kotak 1 U berlaku untuk liputan akses semua optik di kawasan berkepadatan rendah.

    MA5800 dapat memenuhi permintaan operator untuk rangkaian Gigaband dengan liputan yang lebih luas, jalur lebar lebih cepat, dan sambungan yang lebih pintar. Bagi pengendali, MA5800 dapat menyediakan perkhidmatan video 4K / 8K / VR yang unggul, menyokong sambungan fizikal yang besar untuk kediaman pintar dan kampus semua optik, dan menawarkan cara bersatu untuk menghubungkan pengguna rumah, pengguna perusahaan, backhaul mudah alih, dan Internet Perkara ( Perkhidmatan IoT). Bantalan perkhidmatan bersatu dapat mengurangkan bilik peralatan pejabat pusat (CO), mempermudah seni bina rangkaian, dan meminimumkan kos O&M

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C + C ++ 16 kad GPON Service Board Card

    Huawei Papan Antaramuka GPON OLT 16-port Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17

    GPHF adalah Lembaga Perkhidmatan GPON terlaris Huawei MA5800 Series OLT

    Kad Antara Muka Port 16-GPON Huawei dengan modul SFP B + / C + / C ++

    Sokong jurang perpecahan 1: 128

    Kelajuan Penghantaran: 2.488Gbit / s, Kelajuan Terima: 1.244Gbit / s

    Jenis Antara Muka: SC / PC

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Pemancar optik Huawei GPON OLT C ++ di papan GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Penerangan Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF adalah Papan Servis GPON Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card dengan B + / C + / C ++ Modul SFP Rasional pemisahan sokongan 1: 128 Kelajuan Pemindahan: 2.488Gbit / s, Kelajuan Terima: 1.244Gbit / s Jenis Antaramuka: Jarak Transmisi Maksimum SC / PC: 20KM Panjang Gelombang Transmisi: 1490nm, Panjang Gelombang Terima: 1310nm Pematuhan Piawaian: ITU-T .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...
12 Seterusnya> >> Halaman 1/2