• head_banner

HUANET ONU

  • 1GE XPON ONU with Router/Bridage Function

    1GE XPON ONU dengan Fungsi Router / Bridage

    Kelas B +
    Kepekaan penerima: -28dBm
    Panjang gelombang: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
    Kadar Data Hiliran: 2.488Gbps
    Kadar Data Hulu: 1.244GpbsT
    GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC single mode fiber
    Kehilangan pautan 28dB dan jarak 20KM dengan 1: 128

  • China Mobile ONU

    China Mobile ONU

    Port GPON WAN dengan kelajuan pautan downlink 1.244Gbps / 2.488Gbps
    Port WAN Ethernet aktif dengan kelajuan pautan dua arah 1.25Gbps
    Pelabuhan 1x GE + 3FE Ethernet RJ45
    2 × 2 11n WIFI menyokong kelajuan pautan 300Mbps
    1x port FXS RJ11 untuk perkhidmatan Suara
    1x port USB dalam mod hos atau peranti
    Penyesuai DC 12V, arus maksimum 1A
    -5 hingga 50 ℃ suhu persekitaran operasi

  • HG643-FW

    HG643-FW

    HZW-HG643-FW (HGU) adalah peranti terminal GPON ONT, yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini didasarkan pada teknologi Gigabit GPON yang stabil dan matang, yang mempunyai nisbah prestasi tinggi dengan harga, dan teknologi Layer 2/3, WDM dan VoIP berkualiti tinggi juga. Ia sangat dipercayai dan senang dijaga, dengan jaminan QoS untuk perkhidmatan yang berbeza. Ini sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan keperluan teknikal Peralatan GPON.

  • 1GE+3FE+WIFI XPON ONU HG643-W

    1GE + 3FE + WIFI XPON ONU HG643-W

    HG643-W (HGU) adalah XPON ONT peranti terminal , yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini berdasarkan Gigabit yang stabil dan matang XTeknologi PON, yang mempunyai nisbah prestasi dan harga yang tinggi, dan teknologi Layer 2/3, Ia sangat dipercayai dan mudah dijaga, dengan QoS yang dijamin untuk perkhidmatan yang berbeza. Ini sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan keperluan teknikal XPeralatan PON.

  • HUNAET Dual band ONU

    HUNAET Dual band ONU

    1GE + 3FE + POTS + AC WIFI GPON ONU adalah salah satu rangkaian terminal pengguna Rangkaian Optik Pasif Gigabit dari Shenzhen Huanet Technologies Co., Ltd. Mematuhi standard antarabangsa ITU-T G.984 GPON, bagus dalam operasi dengan kebanyakan GPON OLT dalam industri dengan menyokong OMCI penuh. Dengan kos efektif, penggunaan mudah, perisian yang stabil dan kelebihan fungsi yang kuat, ia sangat sesuai untuk FTTH (Fiber to the Home), dan memenuhi keperluan rangkaian akses jalur lebar.

  • 1GE+1FE+CATV+WIFI XPON ONU HG623-TW

    1GE + 1FE + CATV + WIFI XPON ONU HG623-TW

    HZW-HG623-TW (HGU) adalah peranti terminal XPON ONT, yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini didasarkan pada teknologi Gigabit yang stabil dan matang, yang mempunyai nisbah prestasi tinggi dengan harga, dan teknologi Layer 2/3, WDM dan VoIP berkualiti tinggi juga. Ia sangat dipercayai dan senang dijaga, dengan jaminan QoS untuk perkhidmatan yang berbeza. Ini sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan keperluan teknikal Peralatan XPON.

  • 1GE+1FE+WIFI XPON ONU HG623-W

    1GE + 1FE + WIFI XPON ONU HG623-W

    HG623-W (HGU) adalah peranti terminal GPON / EPON ONT, yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini didasarkan pada teknologi Gigabit GPON yang stabil dan matang, yang mempunyai nisbah prestasi tinggi dengan harga, dan teknologi Lapisan 2/3, Ia sangat dipercayai dan mudah dijaga, dengan jaminan QoS untuk perkhidmatan yang berbeza. Ini sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan keperluan teknikal Peralatan XPON.

  • HUNAET ONU HG911A

    HUNAET ONU HG911A

    HZW-HG911A (HGU) adalah peranti terminal mini GPON ONT, yang digunakan untuk akses jalur lebar tulen. Ia menggunakan reka bentuk struktur padat jenis mini dengan integrasi tinggi dan dapat memberikan 1 GERJ45antara muka. Menyokongteknologi suis Ethernet lapisan 2 dan mudah untuk penyelenggaraan dan pengurusannya. Ia boleh digunakan untuk aplikasi akses FTTH / FTTP untuk pengguna dan pengguna perniagaan. dan sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x dan teknikal keperluan Peralatan GPON.

  • 1GE+1FE+CATV+POTS+WIFI XPON ONU

    1GE + 1FE + CATV + POTS + WIFI XPON ONU

    HG623-FTW (HGU) adalah G / EPON ONU peranti terminal , yang direka untuk memenuhi permintaan perkhidmatan FTTx dan triple play operator rangkaian tetap. Kotak ini berdasarkan Gigabit G yang stabil dan matang/ ETeknologi PON, yang mempunyai nisbah prestasi dan harga yang tinggi, dan teknologi Layer 2/3,CATVdan VoIP berkualiti tinggi juga. Ia sangat dipercayai dan senang dijaga, dengan jaminan QoS untuk perkhidmatan yang berbeza. Ia sepenuhnya mematuhi peraturan teknikal seperti ITU-T G.984.x,  IEEE802.3ah dan keperluan teknikal G/ EPON Peralatan.