• head_banner

Modul GPON

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Pemancar optik Huawei GPON OLT C ++ di papan GPON GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Penerangan Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-port GPON OLT Interface Board GPLF adalah Papan Servis GPON Huawei MA5800 Series OLT Huawei 16-GPON Port Interface Card dengan B + / C + / C ++ Modul SFP Rasional pemisahan sokongan 1: 128 Kelajuan Pemindahan: 2.488Gbit / s, Kelajuan Terima: 1.244Gbit / s Jenis Antaramuka: Jarak Transmisi Maksimum SC / PC: 20KM Panjang Gelombang Transmisi: 1490nm, Panjang Gelombang Terima: 1310nm Pematuhan Piawaian: ITU-T .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...