• head_banner

2km QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D adalah modul optik 100Gb / s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) selari. Ia memberikan peningkatan kepadatan pelabuhan dan penjimatan kos sistem keseluruhan. Modul optik dupleks penuh QSFP28 menawarkan 4 saluran penghantaran dan penerimaan bebas, masing-masing mampu beroperasi 25Gb / s untuk kadar data agregat 100Gb / s pada gentian mod tunggal 2km.

    Kabel pita gentian optik dengan penyambung Duplex LC / UPC boleh dipasang ke dalam wadah modul QSFP28. Penjajaran yang betul dijamin oleh pin panduan di dalam bekas. Kabel biasanya tidak dapat dipintal untuk penyesuaian saluran ke saluran yang betul. Sambungan elektrik dicapai melalui penyambung jenis tepi 38-pin yang mematuhi MSA.

    Produk ini dirancang dengan faktor bentuk, sambungan optik / elektrik dan antara muka diagnostik digital mengikut Perjanjian Multi-Sumber QSFP28 (MSA). Ia telah dirancang untuk memenuhi keadaan operasi luaran yang paling keras termasuk suhu, kelembapan dan gangguan EMI. Modul ini dapat dikendalikan melalui antara muka bersiri dua wayar I2C.