1GE XPON ONU dengan Fungsi Router / Bridage

Kelas B +
Kepekaan penerima: -28dBm
Panjang gelombang: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Kadar Data Hiliran: 2.488Gbps
Kadar Data Hulu: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC single mode fiber
Kehilangan pautan 28dB dan jarak 20KM dengan 1: 128

Penerangan

Kelas B +
Kepekaan penerima: -28dBm
Panjang gelombang: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Kadar Data Hiliran: 2.488Gbps
Kadar Data Hulu: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC single mode fiber
Kehilangan pautan 28dB dan jarak 20KM dengan 1: 128

Parameter Antara Muka

 

Kelas B +
Kepekaan penerima: -28dBm
Panjang gelombang: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Kadar Data Hiliran: 2.488Gbps
Kadar Data Hulu: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 standard SC / PC single mode fiber
Kehilangan pautan 28dB dan jarak 20KM dengan 1: 128

Perundingan automatik 1 * 10/100 / 1000M
Dupleks Penuh / Separuh Dupleks
RJ45 Sambung
Auto MDI / MDI-X
Jarak Penghantaran 100 Meter

Parameter Peranti

 

Dimensi (L x W x H) 120mm x 100mm x 30mm Bekalan kuasa sistem 12 V DC, 0.5 A
Berat Lebih kurang 240 g Penggunaan kuasa statik 2.5 W
Suhu Operasi 0 ° C hingga + 50 ° C Penggunaan kuasa maksimum 3 W
Kelembapan operasi 10% RH hingga 90% RH (tanpa pemeluwapan) Pelabuhan 1GE
Input penyesuai kuasa 100–240 V AC, 50/60 Hz Petunjuk KUASA / PON / LOS / LAN

Fungsi Produk

 

Sesuai dengan ITU - T G.984Standard, menyesuaikan GPON ke hulu
Menyokong penemuan automatik ONU / Pengesanan pautan / peningkatan perisian dari jauh
Menyokong kaedah pendaftaran SNand LOID + Kata Laluan
Menyokong konfigurasi port VLAN
Menyokong pembelajaran alamat mac
Menyokong had kadar dan kawalan lebar jalur berdasarkan port

Menyokong fungsi ketahanan ribut penyiaran
Menyokong mod telus / pengintipan / proksi igmp
Menyokong konfigurasi pengurusan jauh
Menyokong Peruntukan Lebar Jalur Dinamik (DBA)
Menyokong fungsi penghalaan tiga lapisan
Pengurusan rangkaian EMS berdasarkan SNMP, sesuai untuk penyelenggaraan
Menyokong fungsi penggera mematikan, mudah untuk pengesanan masalah pautan
Menyokong kawalan aliran pelabuhan