• head_banner

100M 40G QSFP +

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    Modul Optik 100M 40G QSFP +

    The QSFP+ modul transceiver dirancang untuk digunakan dalam pautan 40 Gigabit sesaat melalui gentian multimode. Mereka mematuhi QSFP + MSA dan IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Bahagian pemancar optik transceiver menggabungkan array 4-saluran VCSEL (Vertical Cavity Surface Emitting Laser), penyangga input 4-saluran dan pemacu laser, kawalan dan bias blok. Bahagian penerima optik transceiver menggabungkan array fotodiod PIN 4 saluran, susunan TIA 4 saluran, penyangga output 4 saluran, blok kawalan.