100m 100G CFP2

Modul CFP2-100GBASE-SR10 menyokong panjang pautan 100m pada gentian pelbagai mod standard (MMF, G.652). Isyarat 100 Gigabit Ethernet dibawa sepanjang empat panjang gelombang. Multiplexing dan demultiplexing dari empat panjang gelombang diuruskan dalam peranti.

Ciri-ciri Produk

 

• Menyokong kadar bit 103.1Gb / s hingga 112Gb / s

• Antara muka optik wadah MPO 24

• Antara muka elektrik CPPI

• Pemancar 10x10Gb / s 850nm yang tidak dikawal

• 10 antara muka bersiri elektrik selari

• Berlaku untuk 100m dengan OM3 MMF dan 150m dengan OM4 MMF

• Penggunaan kuasa rendah <4W

• Interfacel Monitor Diagnostik Digital

• Antara Muka Komunikasi MDIO

• Mematuhi 100GBASE-SR10

• Suhu kes operasi:

Komersial: 0 hingga 70 ° C

Permohonan

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11.2Gb / s OTN Multimode

• 10x 10GE-SRLite Ethernet